Canlı İzle
2019-2020 Sezonu Tescili

2019 – 2020 sezonu “Kulüpler Şampiyonluğu Yönergelerine” istinaden Artistik Buz Pateni, Short Track ve Senkronize Buz Pateni branşları kulüpler şampiyonları Federasyonumuzca aşağıdaki şekilde tescil edilmiştir.

 

ARTİSTİK BUZ PATENİ

Kulüp Adı   PUANI
1-İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 418,5
2-Olimpik 2023 Spor Kulübü 288,0
3-Altın Patenciler Spor Kulübü 237,0

 

 

SENKRONİZE BUZ PATENİ

Kulüp Adı      PUANI
1-İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 76
2-Çayyolu Gordion Spor Kulübü 70
3-Altın Patenciler Spor Kulübü 66

                                                                                    

 

SHORT TRACK (KADINLAR)

  Kulüp Adı      PUANI
1-Erzurum Gençlik Spor Kulübü 288
2-Pal – Kar Spor Kulübü 285
3-Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü 220

                                                     

                              

SHORT TRACK (ERKEKLER)

Kulüp Adı   PUANI
Pal – Kar Spor Kulübü 441
Erzurum Gençlik Spor Kulübü 431
Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü 145

                                                                                        

 

 

2019 – 2020 sezonu “Artistik Buz Pateni Genel Memorandumu”  4. Maddesine istinaden kategori birincileri Federasyonumuzca aşağıdaki şekilde tescil edilmiştir.

ARTİSTİK BUZ PATENİ KATEGORİ BİRİNCİLERİ

Senior Erkekler Birincisi
Burak DEMİRBOĞA

Senior Kadınlar Birincisi
Sinem PEKDER

Junior Erkekler Birincisi
Başar OKTAR

Junior Kadınlar Birincisi
Güzide Irmak BAYIR

Advanced Novice Erkekler Birincisi
Efe CETİZ

Advanced Novice Kadınlar Birincisi
Anna Deniz ÖZDEMİR

Intermediate Novice Erkekler Birincisi
Efe Ergin DİNÇER

Intermediate Novice Kadınlar Birincisi
Defne Günce KILIÇ

Basic Novice Erkekler Birincisi
Mehmet Cenkay KARLIKLI

Basic Novice Kadınlar Birincisi
Selin AKBULUT

A Erkekler Birincisi
Furkan Emre İNCEL

A Kadınlar Birincisi
Derya TAYGAN

B Erkekler Birincisi
Batu TASASIZ

B Kadınlar Birincisi
Darya DALGIÇ

C1 Erkekler Birincisi
Mehmet Uraz ERTAŞ

C1 Kadınlar Birincisi
Duru ÇİMEN

C2  Erkekler Birincisi
Radion BODRYKH

C2 Kadınlar Birincisi
Masal ORAN

D1 Erkekler Birincisi
Batı GÜDÜL

D1 Kadınlar Birincisi
Bella AYDIN

D2 Erkekler Birincisi
Tiber SIRER

D2 Kadınlar Birincisi
Doğa GÜNER

2019 – 2020 sezonu “Short Track Kategori Birincileri Yönergesine” istinaden kategori birincileri Federasyonumuzca aşağıdaki şekilde tescil edilmiştir.

SHORT TRACK KATEGORİ BİRİNCİLERİ

Senior Erkekler Birincisi
Davut TAHTACİ

Senior Kadınlar Birincisi
Fatmanur PARLAK

Junior A Erkekler Birincisi
Emirhan ÖZDEN

Junior A Kadınlar Birincisi
Sema ÇİRTİ

Junior B Erkekler Birincisi
Ömer Faruk HAN

Junior B Kadınlar Birincisi
Melike SELEN

Junior C Erkekler Birincisi
Muhammed Melik CEBENAY

Junior C Kadınlar Birincisi
Aybuke HAN

Junior D Erkekler Birincisi
Muhammed BOZDAĞ

Junior D Kadınlar Birincisi
Zehra MENZEK

Junior E Erkekler Birincisi
Yusuf Miraç ULUDAĞ

Junior E Kadınlar Birincisi
Derya KARADAĞ

Junior F Erkekler Birincisi
İlyas KARADAĞ

Junior F Kadınlar Birincisi
Efsa POLAT

Junior G Erkekler Birincisi
Mustafa Efe TAŞYÜREK

Junior G Kadınlar Birincisi
Miray Aybüke ATALAY