PURE AS ICE
Artistik Buz Pateni Teknik Uzmanlık ve Teknik Kontrolörlük Kursu

Türkiye Buz Pateni Federasyonu' nca, 11 - 14 Kasım 2019 tarihleri arasında Ankara' da Artistik Buz Pateni Teknik Uzmanlık ve Teknik Kontrolörlük kursları açılacaktır. Kurslar ile ilgili olarak;

1- Kurslar 11 - 14 Kasım 2019 tarihleri arasında Ümitköy Spor Kompleksi içerisinde bulunan seminer salonunda düzenlenecektir.

2- Kurslara ait sınavlar kursun sonunda düzenlenecektir.

3- Kurslar süresince devam zorunluluğu vardır.

4- Kurslara katılmak isteyenler en geç 08 Kasım  2019 Cuma günü saat 12:30′ a kadar katılmak istedikleri kursun aşağıda verilen ilgili linklerini inceleyerek istenen evraklar ile birlikte Federasyonumuza başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurular için istenen belgeler seckinmumcu@buzpateni.org.tr adresine gönderilebilir ancak belgelerin asıllarının kurs esnasında teslim edilmesi gerekmektedir.

5- Başvuruda bulunacak olan kursiyerler aynı zamanda başvuruda bulundukları ilgili kursun sınavlarına da katılmak zorundadırlar. Sadece kursa katılarak sınavına girmeyen kursiyerler bir sonraki düzenlenecek olan kurs ve sınavlara kabul edilmeyeceklerdir.

6-  Kurslar hakkında detaylı bilgi ve sorular için seckinmumcu@buzpateni.org.tr e-posta adresine mail atabilir yada 05433402321 nolu telefondan bilgi alınabilir.