PURE AS ICE
Teknik Uzmanlık / Kontrolörlük ve Video Data Operatörlüğü Kursları

14 – 15 Eylül 2019 tarihlerinde düzenlenmesi planlanan Artistik Buz Pateni Aday Teknik Uzmanlık – Kontrolörlük ve Video Data Operatörlüğü Kursu ile ilgili olarak;

Bahsi geçen kurs, 21 – 22 Eylül 2019 tarihinde Senkronize Buz Pateni Aday Teknik Uzmanlık – Kontrolörlük ve Video Data Operatörlüğü Kursu ile birlikte aynı tarihlerde Ankara ilinde düzenlenecek olup, her iki branşın sınavları da aynı tarihler içerisinde yapılacaktır.

Ancak her iki branş için kursiyer katılımının fazla olması durumunda Senkronize Buz Pateni Aday Teknik Uzmanlık – Kontrolörlük ve Video Data Operatörlüğü kursu ve sınavı 21 – 22 Eylül 2019 tarihlerinde düzenlenecek olup, Artistik Buz Pateni Aday Teknik Uzmanlık – Kontrolörlük ve Video Data Operatörlüğü kursu ve sınavı ise 19 – 20 Ekim 2019 tarihlerinde yapılacaktır.

Kurslara katılmak isteyenlerin en geç 06 Eylül 2019 Cuma günü saat 12:30′ a kadar katılmak istedikleri kursun ilgili linklerini inceleyerek istenen evraklar ile birlikte Federasyonumuza başvuru yapmaları gerekmektedir.

Başvuruda bulunacak olan kursiyerler aynı zamanda başvuruda bulundukları ilgili kursun sınavlarına da katılmak zorundadırlar. Sadece kursa katılarak sınavına girmeyen kursiyerler bir sonraki düzenlenecek olan kurs ve sınavlara kabul edilmeyeceklerdir.

Kurslar süresince devam zorunluluğu vardır.

Kursların ve sınavların düzenleneceği yer ve detaylı programlar ayrıca duyurulacaktır.