Canlı İzle
Artistik Buz Pateni Teknik Uzmanlık ve Teknik Kontrolörlük Kursu
02-11-2019 13:10

Türkiye Buz Pateni Federasyonu' nca, 11 - 14 Kasım 2019 tarihleri arasında Ankara' da Artistik Buz Pateni Teknik Uzmanlık ve Teknik Kontrolörlük kursları açılacaktır. Kurslar ile ilgili olarak;

1- Kurslar 11 - 14 Kasım 2019 tarihleri arasında Ümitköy Spor Kompleksi içerisinde bulunan seminer salonunda düzenlenecektir.

2- Kurslara ait sınavlar kursun sonunda düzenlenecektir.

3- Kurslar süresince devam zorunluluğu vardır.

4- Kurslara katılmak isteyenler en geç 08 Kasım  2019 Cuma günü saat 12:30′ a kadar katılmak istedikleri kursun aşağıda verilen ilgili linklerini inceleyerek istenen evraklar ile birlikte Federasyonumuza başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurular için istenen belgeler seckinmumcu@buzpateni.org.tr adresine gönderilebilir ancak belgelerin asıllarının kurs esnasında teslim edilmesi gerekmektedir.

5- Başvuruda bulunacak olan kursiyerler aynı zamanda başvuruda bulundukları ilgili kursun sınavlarına da katılmak zorundadırlar. Sadece kursa katılarak sınavına girmeyen kursiyerler bir sonraki düzenlenecek olan kurs ve sınavlara kabul edilmeyeceklerdir.

6-  Kurslar hakkında detaylı bilgi ve sorular için seckinmumcu@buzpateni.org.tr e-posta adresine mail atabilir yada 05433402321 nolu telefondan bilgi alınabilir.

 

Teknik Uzmanlık Kursu Katılım Şartları ve İstenen Evraklar
Teknik Kontrolörlük Kursu Katılım Şartları ve İstenen Evraklar
Başvuru Dilekçesi
Başvuru Formu
Okunması Gerekli Doküman 1
Okunması Gerekli Doküman 2
Okunması Gerekli Doküman 3
Okunması Gerekli Doküman 4