PURE AS ICE
15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK ARTİSTİK BUZ PATENİ MİLLİ TAKIM HAZIRLIK YAZ KAMPI SONA ERDİ

Milli Mücadelenin 100. Yılında 08 Temmuz 2019 tarihinde Samsun’ da başlayan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Artistik Buz Pateni Milli Takım Hazırlık Yaz Kampı sona erdi.
Oldukça yoğun ve verimli geçen kampın son günüde sporcularımız sabah gerçekleştirdikleri hafif bir antrenmanın ardından, Samsun’ da şehrin simgesel mekanlarını ve müzelerini gezme fırsatı buldular.
Düzenlenen şehir gezisinin ardından Milli Takım Kafilemiz, Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü sayın İsmail Hakkı KASAPOĞLU, İlkadım Gençlik ve Spor İlçe Müdürü sayın Murat TURAN ve Federasyonumuz Karadeniz Bölge Sorumlusu sayın Davut NUMANOĞLU ile birlikte Samsun Valisi Sayın Osman KAYMAK’ ı makamında ziyaret ettiler.
Ziyaretin ardından akşam saatlerinde, İlkadım Gençlik ve Spor İlçe Müdürü sayın Murat TURAN ve ekibi ile Federasyonumuz Karadeniz Bölge Sorumlusu sayın Davut NUMANOĞLU Milli Takım Kafilemizin düzenlediği kampa veda yemeğine katıldılar.
Federasyon Başkanımız Sayın Gökhan ÖZDEMİR’ in Milli Takım Kafilesine gönderdiği mesajın okunması ile son bulan veda yemeğinde, kampa sağladıkları katkılardan dolayı İlçe Müdürü sayın Murat TURAN ve Kamp Müdürü sayın Kemalettin AK’ a teşekkür plaketleri verildi.
Bugün illerine dönecek olan sporcu, antrenör ve kafile üyelerine iyi yolculuklar ,yeni sezonda başarılar dileriz.