PURE AS ICE
NO GÜN AY YIL YER ORGANİZASYON ÜLKE
1 19 EYLÜL 2020 ONLINE HAKEM VİZE SEMİNERİ ( ALTERNATİF -1) TURKİYE
2 26 EYLÜL 2020 ONLINE HAKEM VİZE SEMİNERİ (ALTERNATİF-2) TURKİYE
3 23-26 EYLÜL 2020 OBERSTDORF NEBELHORN TROPHY CHALLENGER SERİSİ (S) ALMANYA
4 26 EYLÜL 2020 ONLINE ANTRENÖR VİZE SEMİNERİ (ALTERNATİF-1) TURKİYE
5 03-04 EKİM 2020 ANKARA TEST YARIŞMASI TÜRKİYE
6 03-04 EKİM 2020 KOCAELİ/İSTANBUL TEST YARIŞMASI TÜRKİYE
7 05 EKİM 2020 ONLINE ANTRENÖR VİZE SEMİNERİ (ALTERNATİF-2) TURKIYE
8 09-11 EKİM 2020 KOCAELİ ATATÜRK KUPASI (BÜYÜKLER) TÜRKİYE
9 15-17 EKİM 2020 BUDAPEŞTE BUDAPEST TROPHY CHALLENGER SERİSİ J(INTERNATIONAL), S(CHALLENGER) MACARİSTAN
10 22-25 EKİM 2020 MINSK MINSK ARENA ICE STAR (YEDEK) (AN - J - S ) BELARUS
11 23-25 EKİM 2020 ANKARA CUMHURİYET KUPASI (KÜÇÜKLER) TÜRKİYE
12 30-01 EKİM/KASIM 2020 ANKARA ADAY HAKEM KURSU (ERTELENDİ) TURKİYE
13 31 EKİM 2020 ONLİNE ANTRENÖR VİZE SEMİNERİ (ALTERNATİF-3) TURKIYE
14 10-15 KASIM 2020 SOFYA DENKOVA STAVISKI CUP (B-A-BN-IN-AN-J-S) (İPTAL) BULGARİSTAN
15 23-29 KASIM 2020 BUDAPEŞTE SANTA CLAUS CUP (AN - J - S) (İPTAL) MACARİSTAN
16 02-05 ARALIK 2020 ZAGREB GOLDEN SPIN CHALLENGER SERİSİ J(INTERNATIONAL), S(CHALLENGER) (ERTELENDİ) HIRVATİSTAN
17 04-06 ARALIK 2020 ANKARA ADAY TU - ADAY TK - ADAY DRO KURSU (ERTELENDİ) TURKİYE
18 11-13 ARALIK 2020 MARUPE BUZ DANSI LATVIAN TROPHY 2020 (ERTELENDİ) LETONYA
19 19 ARALIK 2020 ONLINE ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERİ TURKİYE
20 19-20 ARALIK 2020 İSTANBUL/ANKARA EYOF SEÇME YARIŞMASI (J) (ERTELENDİ) TÜRKİYE
21 05-10 OCAK 2021 TORUN MENTOR TORUN CUP (AN - J - S) (İPTAL) POLONYA
22 13-17 OCAK 2021 BÜKREŞ EDUSPORT TROPHY (YEDEK) (AN - J - S ) (İPTAL) ROMANYA
23 16-17 OCAK 2021 İSTANBUL/KOCAELİ - ANKARA TEST YARIŞMASI ( EŞ ZAMANLI) TÜRKİYE
24 25-31 OCAK 2021 ZAGREP AVRUPA ŞAMPİYONASI (S) (İPTAL) HIRVATİSTAN
25 29-31 OCAK 2021 ANKARA BÜYÜKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI (BÜYÜKLER) TÜRKİYE
26 04-07 ŞUBAT 2021 LJUBLJANA DRAGON TROPHY & TIVOLI CUP (YEDEK) (B-A-BN-IN-AN-J-S) (ERTELENDİ) SLOVENYA
27 06-07 ŞUBAT 2021 İZMİR/İSTANBUL - ANKARA/KOCAELİ TEST YARIŞMASI ( EŞ ZAMANLI) TÜRKİYE
28 06-13 ŞUBAT 2021 VUOKATTI AVRUPA OLİMPİK GENÇLİK KIŞ FESTİVALİ (EYOF) (J) (ERTELENDİ - 11 - 18 ARALIK 2021) FİNLANDİYA
29 19-21 ŞUBAT 2021 ANKARA GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ÜMİTLER ŞAMPİYONASI TÜRKİYE
30 25-28 ŞUBAT 2021 LAHEY (DEN HAAG) CHALLENGE CUP (AN - J - S) HOLLANDA
31 26 - 03 ŞUBAT / MART 2021 SOFYA SOFIA TROPHY (B-A-BN-IN-AN-J-S) BULGARİSTAN
32 01-07 MART 2021 HARBIN DÜNYA GENÇLER ŞAMPİYONASI (İPTAL) ÇİN HALK CUMHURİYETİ
33 05-07 MART 2021 MUHTELİF ADAY HAKEM KURSU TÜRKİYE
34 06-07 MART 2021 ANKARA/İSTANBUL TEST YARIŞMASI TÜRKİYE
35 12-14 MART 2021 İZMİR/İSTANBUL ÜMİTLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TÜRKİYE
36 18 - 21 MART 2021 CELJE SKATE CELJE (YEDEK) (AN - J) ( İPTAL) SLOVENYA
37 22-28 MART 2021 STOKHOLM DÜNYA ŞAMPİYONASI (S) İSVEÇ
38 26-28 MART 2021 EGNA EGNA SPRING TROPHY (YEDEK) (AN - J - S ) İTALYA
39 MART / NİSAN 2021 İSTANBUL / GEBZE / İZMİT 2. KADEME ANTRENÖR KURSU (ERTELENDİ) TÜRKİYE
40 02-04 NİSAN 2021 BURSA BÜYÜKLER BURSA KUPASI TÜRKİYE
41 07-11 NİSAN 2021 JESENICE TRIGLAV TROPHY NARCISA CUP (B-A-BN-IN-AN-J-S) (İPTAL) SLOVENYA
42 10-11 NİSAN 2021 BURSA TEST YARIŞMASI TÜRKİYE
43 NİSAN / MAYIS 2021 İSTANBUL - GEBZE - İZMİT 1. KADEME ANTRENÖR KURSU (ERTELENDİ) TÜRKİYE
44 28-30 MAYIS 2021 İZMİR BAHAR KUPASI (BÜYÜKLER) TÜRKİYE
45 29-30 MAYIS 2021 İSTANBUL ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERİ (ERTELENDİ) TÜRKİYE
46 MAYIS-HAZİRAN 2021 ANKARA 3. KADEME ANTRENÖR KURSU (ERTELENDİ) TÜRKİYE
47 04-06 HAZİRAN 2021 MUHTELİF MİLLİ TAKIM ANTRENÖRLER GELİŞİM SEMİNERİ (ERTELENDİ) TÜRKİYE
48 05-06 HAZİRAN 2021 İSTANBUL/İZMİR - ANKARA/KOCAELİ TEST YARIŞMASI (İPTAL) TÜRKİYE
49 11-13 HAZİRAN 2021 BURSA ÜMİTLER SPOR TOTO FEDERASYON KUPASI TÜRKİYE
50 12-13 HAZİRAN 2021 ANKARA ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERİ (ERTELENDİ) TÜRKİYE
51 25-27 HAZİRAN 2021 SAMSUN/KOCAELİ ELİT VE YETİŞKİN AMATÖRLER ŞAMPİYONASI (İPTAL) TÜRKİYE
52 25-27 HAZİRAN 2021 SAMSUN/KOCAELİ GENÇ AMATÖRLER ŞAMPİYONASI (İPTAL) TÜRKİYE