PURE AS ICE
NO GÜN AY YIL YER ORGANİZASYON ÜLKE
1 24-27 AĞUSTOS 2022 COURCHEVEL ARTİSTİK BUZ PATENİ JUNIOR GRAND PRIX (JUNIOR MEN) FRANSA
2 2 EYLÜL 2022 ONLINE ARTİSTİK BUZ PATENİ HAKEM VİZE SEMİNERİ TÜRKİYE
3 07-10 EYLÜL 2022 RİGA ARTİSTİK BUZ PATENİ JUNIOR GRAND PRIX (JUNIOR MEN-WOMEN) LETONYA
4 15 EYLÜL 2022 ONLINE ARTİSTİK BUZ PATENİ ANTRENÖR VİZE SEMİNERİ TÜRKİYE
5 16 EYLÜL 2022 ONLINE ARTİSTİK BUZ PATENİ HAKEM VİZE SEMİNERİ TÜRKİYE
6 18 EYLÜL 2022 ONLINE ARTİSTİK BUZ PATENİ ANTRENÖR VİZE SEMİNERİ TÜRKİYE
7 26-01 EYLÜL/EKİM 2022 GDANSK ARTİSTİK BUZ PATENİ JUNIOR GRAND PRIX (JUNIOR MEN-WOMEN-ICE DANCE) POLONYA
8 01-02 EKİM 2022 MUHTELİF ARTİSTİK BUZ PATENİ TEST YARIŞMASI TÜRKİYE
9 07-09 EKİM 2022 ANKARA ARTİSTİK BUZ PATENİ ATATÜRK KUPASI (BN+IN+AN+JUNIOR+SENIOR) TÜRKİYE
10 12-15 EKİM 2022 EGNA ARTİSTİK BUZ PATENİ JUNIOR GRAND PRIX (JUNIOR MEN-WOMEN-ICE DANCE) İTALYA
11 18-23 EKİM 2022 NICE ARTİSTİK BUZ PATENİ TROPHEE METROPOLE NİCE COTE D’AZUR ( JUNIOR + SENIOR) FRANSA
12 22-23 EKİM 2022 MUHTELİF ARTİSTİK BUZ PATENİ TEST YARIŞMASI TÜRKİYE
13 28-30 EKİM 2022 MUHTELİF ARTİSTİK BUZ PATENİ 1. BÖLGE YARIŞMASI (Ankara + Samsun + Erzurum + İzmir) (A+B+C1+C2+D1+D2) TÜRKİYE
14 11-13 KASIM 2022 MUHTELİF ARTİSTİK BUZ PATENİ 1. BÖLGE YARIŞMASI (İstanbul + Tekirdağ + Kocaeli + Bursa) (A+B+C1+C2+D1+D2) TÜRKİYE
15 01-06 KASIM 2022 SOFYA ARTİSTİK BUZ PATENİ DENKOVA-STAVİNSKİ CUP (ADV. NOVICE + JUNIOR + SENIOR) BULGARİSTAN
16 29-03 KASIM/ARALIK 2022 İSTANBUL ARTİSTİK BUZ PATENİ BOSPHORUS ISTANBUL CUP (ADV. NOVICE + JUNIOR + SENIOR) TÜRKİYE
17 17-18 ARALIK 2022 MUHTELİF ARTİSTİK BUZ PATENİ TEST YARIŞMASI TÜRKİYE
18 23-25 ARALIK 2022 MUHTELİF ARTİSTİK BUZ PATENİ BÜYÜKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI (BN+IN+AN+JUNIOR+SENIOR) TÜRKİYE
19 07-08 OCAK 2023 MUHTELİF ARTİSTİK BUZ PATENİ 2. BÖLGE YARIŞMASI (İstanbul + Tekirdağ + Kocaeli + Bursa) (A+B+C1+C2+D1+D2) TÜRKİYE
20 12-22 OCAK 2023 SALT LAKE CITY UNIVERSIAD / USA ABD
21 14-15 OCAK 2023 MUHTELİF ARTİSTİK BUZ PATENİ 2. BÖLGE YARIŞMASI (Ankara + Samsun + Erzurum + İzmir) (A+B+C1+C2+D1+D2) TÜRKİYE
22 21-28 OCAK 2023 FRIULI VENEZIA GIULIA EYOF İTALYA
23 23-29 OCAK 2023 ESPOO ARTİSTİK BUZ PATENİ AVRUPA ŞAMPİYONASI FİNLANDİYA
24 03-05 ŞUBAT 2023 MUHTELİF ARTİSTİK BUZ PATENİ BAŞKENT KUPASI (BN+IN+AN+JUNIOR+SENIOR) TÜRKİYE
25 14-18 ŞUBAT 2023 İZMİR ARTİSTİK BUZ PATENİ EPHESUS CUP (CHICKS-CUBS-NOVICE-JUNIOR-SENIOR) TÜRKİYE
26 27-05 ŞUBAT/MART 2023 CALGARY ARTİSTİK BUZ PATENİ DÜNYA GENÇLER ŞAMPİYONASI KANADA
27 10-12 MART 2023 MUHTELİF ARTİSTİK BUZ PATENİ ÜMİTLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI (A+B+C1+C2+D1+D2) TÜRKİYE
28 20-26 MART 2023 SAITAMA ARTİSTİK BUZ PATENİ ISU DÜNYA ŞAMPİYONASI JAPONYA
29 07-09 NİSAN 2023 MUHTELİF ARTİSTİK BUZ PATENİ GENÇLİK KUPASI (BN+IN+AN+JUNIOR+SENIOR) TÜRKİYE
30 12-16 NİSAN 2023 MUHTELİF ARTİSTİK BUZ PATENİ 23 NİSAN KUPASI (A+B+C1+C2+D1+D2) TÜRKİYE
31 05-07 MAYIS 2023 MUHTELİF ARTİSTİK BUZ PATENİ ELİT AMATÖRLER (AMATÖRLER-ELİT VE YETİŞKİN-GENÇ) TÜRKİYE
FAALİYET PROGRAMIMIZDA YER ALAN ULUSAL FAALİYETLERİMİZİN İLLERİ BUZ PİSTLERİNİN DURUMLARI GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULARAK İLERLEYEN SÜREÇTE İLAN EDİLECEKTİR.