PURE AS ICE
ARTİSTİK BUZ PATENİ 2. KADEME TEMEL ANTRENÖR YETİŞTİRME KURSU UYGULAMA EĞİTİMİ

KURS YERİ : TEKİRDAĞ / Süleymanpaşa Olimpik Buz Sporları Salonu

KURS TARİHİ : 24 – 29 Aralık 2021

EĞİTİM PROGRAMI : 24 - 29 Aralık 2021 tarihleri arasında dersler uygulamalı olarak Tekirdağ’da yapılacaktır.

BAŞVURU TARİHLERİ : 13 - 19 Aralık 2021

BAŞVURULAR: E – Devlet sitemi üzerinden “Spor Bilgi Sistemi” seçilerek “Uygulamaya Git” işaretlenip, “Spor Elemanı” bölümünden kurs başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra sistemin size vereceği referans numarasıyla bulunduğunuz ildeki Halk Bankası şubesinde gişeden “Gençlik ve Spor Bakanlığı Federasyon Ödemesi" yapmak istediğinizi söyleyerek gereken ücreti yatırmanız yeterli olacaktır. (Herhangi bir iban numarası ile ödeme yapılmamaktadır. )

KURS ÜCRETİ: Temel Eğitimden başarılı olan veya Denklik işlemleri ile Temel Eğitimden muaf olanlar, 2. Kademe Uygulama Eğitimi kursuna katılacakların kurs ücreti 1.000,00 TL dir.

 

Kursa katılım minimum 8 kişi olmalıdır.

 

KATILIMCILARIN KURSA GELİRKEN GETİRECEKLERİ BELGE VEYA EVRAKLAR

*1 Adet Fotoğraf

*Sağlık Beyanı

*Antrenör Bilgi formu

 

KATILIMCI LİSTESİNİN YAYINLANMASI : 21 Aralık 2021

Katılımcı listelerinin belli olmasının ardından listede yer alan adayların 23 Aralık 2021 saat 12:30’a kadar aşı kartlarını, aşı kartları olmayanların ise kurs başlama tarihinden 72 saat öncesine kadar yaptırmış oldukları pcr testlerini gizemdemirel@buzpateni.org.tr adresine iletmeleri gerekmektedir.

 

Uygulama eğitimine katılacak adaylarda aranılacak şartlar ve uygulama eğitimi sınavının değerlendirilmesi ile ilgili talimata aşağıda yer alan  dosyadan ulaşabilirsiniz.