PURE AS ICE
Artistik Buz Pateni Bosphorus Cup Sona Erdi

Federasyonumuzun 2023 – 2024 faaliyet takviminde yer alan ve her geçen sene ilginin artarak devam ettiği Artistik Buz Pateni Bosphorus Cup yarışması sona erdi.

 

Federasyonumuzca son 2 yılda ev sahipliği yaptığımız 2 uluslararası yarışmanın ardından Eylül ayında düzenlenen ISU Junior Grand Prix yarışması sonrası hazırlıklarına başlanan ve Gençlik ve Spor Bakanlığımız, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Zeytinburnu Belediyesi’nin katkıları ile 34 ülkeden 199 sporcunun katıldığı Artistik Buz Pateni Bosphorus Cup yarışması düzenlenen tören ile sona erdi. 

 

Federasyon Başkanımız Dr. Burhan KURTULUŞ, Başkan Vekilimiz Atilla YÜCEL, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Hayrettin KADIOĞLU, Dr. Ümit Murat PARPUCU, Engin YAŞAR, Derya AKSOY, Tuba DEMİRBOĞA, Engin Ahmet SAYGI’nın katılımı ile düzenlenen madalya töreninde dereceye giren sporculara kupaları Federasyon Başkanımız Burhan Kurtuluş, Başkan Vekilimiz Atilla YÜCEL, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Hayrettin KADIOĞLU ve Ümit Murat PARPUCU ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Müdürlüğü Spor Hizmetleri Koordinatörü Berkan BUZAĞCI tarafından takdim edildi.

 

Artistik Buz Pateni Bosphorus Cup yarışmasına katılan tüm sporcularımızı tebrik ederiz.