PURE AS ICE
Atatürk Kupası Yarışma Programları ve Covid Önlemleri

Tüm Kulüp, Sporcu ve Antrenörlerimizin dikkatine.

09-11 Ekim 2020 tarihleri arasında Kocaeli ilinde düzenlenecek olan Artistik Buz Pateni Atatürk Kupası yarışması ile ilgili olarak tesiste uygulanacak olan covid önlemleri ve yarışmaya katılacak olan tüm sporcu, antrenör ve idarecilerin doldurmaları gerekli olan formlara aşağıdaki belgelerden ulaşabilirsiniz.

Yarışmaya katılım sağlayacak tüm sporcu, antrenör ve idarecilerimiz aşağıda yer alan covid tedbirlerine uymakla yükümlü olup yine aşağıda yer alan anket ve taahhütnamenin doldurularak İl Müdürlüğü belgelerinin aslı ile birlikte teslim edilmesi zorunludur.

Aşağıda yer alan anket ve taahhütnameleri yarışmalar öncesinde teslim etmeyen sporcu ve antrenörlerimiz teste alınmayacaklardır.

09 – 11 Ekim 2020  tarihlerinde Kocaeli ilinde düzenlenecek olan Artistik Buz Pateni Atatürk Kupası yarışmasının elektronik kura çekimi sonrası hazırlanan 1. Gün Resmi Antrenman Programına ve 1. Gün Yarışma Programı, 2. Gün Resmi Antrenman ve 2. Gün Yarışma Programına, Sporcu Kura ve Kulüp Sporcu listelerine  aşağıdaki dosyalardan ulaşabilirsiniz.

Yarışmamız Youtube kanalımız "Buz Pateni TV"den canlı olarak yayınlanacaktır.