PURE AS ICE
Federasyon Heyetimiz Tekirdağ’da

Federasyon Başkanımız Sayın Gökhan Özdemir, Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Doç. Dr. Süleyman Erim Erhan ve İstanbul İl Temsilcimiz Sayın Osman Şener Sağlam Tekirdağ’daydı.

Yakın zamanda açılacak olan Tekirdağ Olimpik Buz Pateni Salonu ve buz patenin Tekirdağ’da gelişip yaygınlaşması ile ilgili olarak Tekirdağ Valimiz Sayın Aziz Yıldırım, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Mümin Şahin, Tekirdağ Vali Yardımcısı Sayın Murat Eren, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Sayın Cüneyt Yüksel, Namık Kemal Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Müdürü Sayın Prof. Dr. İlker Özmutlu ve Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Ahmet Üzgün ile ayrı ayrı bir araya gelerek ikili görüşmelerde bulundular.

Buz pateninin Tekirdağ ve çevre illerde yaygınlaşması ve buralardan yeni sporcuların yetişmesi için tüm imkanlarımızı seferber edeceğini bildiren Özdemir, “Federasyon olarak elimizi taşın altına koyacağız, buz sporlarının gelişmesi ve yaygınlaşması adına yeni tesislerin kurulması beni ve tüm buz camiasını heyecanlandırmaktadır” diye ekledi.

İkili görüşmelerden sonra heyet tesisi ziyaret ederek Türkiye Buz Pateni Federasyonu Artistik Buz Pateni Eğitim Kurulu Üyesi Sayın Uğur Selahattin Aydın ve Tekirdağ Olimpik Buz Pateni Salonu çalışanları ve yöneticileri ile bir araya geldi.