PURE AS ICE
Paten Dostu Sağlıkçılara Teşekkür Plaketi

Paten Dostu Sağlıkçılara Teşekkür Plaketi
Erzurum İl Sağlık Müdürü Dr. Gürsel Bedir ile Ambulans Hizmetleri Başhekimi Dr. Oğuzhan Aygün’e, Erzurum’da yapılan Short Track yarışmalarında sağlamış oldukları ambulans ve sağlık hizmetleri için teşekkür plaketi verildi.
Türkiye Buz Pateni Federasyonu Başkanı Gökhan Özdemir’in adına Erzurum İl Temsilcimiz Vedat Refayeli, İl Sağlık Müdürü Dr. Gürsel Bedir’i ve Ambulans Hizmetleri Başhekimi Dr. Oğuzhan Aygün’i ziyaret ederek, yarışmalarımızda ambulans ve sağlık personeli destekleri için Federasyon Başkanımız Gökhan Özdemir ve camiamız adına teşekkür eden Refayeli ‘’Yarışmalarda sporcularımızın dereceleri kadar sağlıkları da bizim için çok değerli. Sağlık konusunda bugüne kadar bizlere her türlü desteği sunan hekimlerimiz başta olmak üzere tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ediyoruz’’ dedi.
İl Sağlık Müdürü Dr. Gürsel Bedir ile Dr. Oğuzhan Aygün de sporcunun sağlıklı ortamda antrenman ve yarışma yapmasının öncelikleri arasında bulunduğunu belirtirken, ‘’Onların da Furkan Akar gibi uluslararası arenada göğsümüzü kabartan derecekler alması bize teşekkür yerine geçiyor zaten. Her zaman olduğu gibi bundan böyle de sağlıkçılar olarak sporcularımızın yanındayız’’ dediler.
Kendileri nezdinde yarışmalarımızda görev alan tüm ambulans şoförleri ve sağlık çalışanlarına bir kez daha teşekkür ederiz.
Türkiye Buz Pateni Federasyonu