PURE AS ICE
Short Track 1. Kademe Antrenörlük Kursu Uygulama Eğitimi

SHORT TRACK 1. KADEME ANTRENÖR YETİŞTİRME KURSU UYGULAMA EĞİTİMİ

KURS YERİ : KOCAELİ-GEBZE  / Gebze Olimpik Buz Sporları Salonu

KURS TARİHİ : 12  – 17 Ocak 2022

EĞİTİM PROGRAMI : 12 - 17 Ocak 2022 tarihleri arasında dersler uygulamalı olarak Kocaeli/Gebze’de yapılacaktır.

BAŞVURU TARİHLERİ : 24.12.2021 -  31.12.2021

BAŞVURULAR: E – Devlet sitemi üzerinden “Spor Bilgi Sistemi” seçilerek “Uygulamaya Git” işaretlenip, “Spor Elemanı” bölümünden kurs başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra sistemin size vereceği referans numarasıyla bulunduğunuz ildeki Halk Bankası şubesinde gişeden “Gençlik ve Spor Bakanlığı Federasyon Ödemesi" yapmak istediğinizi söyleyerek gereken ücreti yatırmanız yeterli olacaktır. (Herhangi bir iban numarası ile ödeme yapılmamaktadır. )

KURS ÜCRETİ: Temel Eğitimden başarılı olanlar ve Temel Eğitimden muaf olanlar, 1. Kademe Uygulama Eğitimi kursuna katılacakların kurs ücreti 500,00 TL dir.

 

Kursa katılım minimum 10 kişi olmalıdır.

 

KATILIMCILARIN KURSA GELİRKEN GETİRECEKLERİ BELGE VEYA EVRAKLAR

*1 Adet Fotoğraf

*Sağlık Beyanı

*Antrenör Bilgi formu

 

Kursa katılacak olan  adayların 11 Ocak 2022 saat 12:30’a kadar aşı kartlarını, aşı kartları olmayanların ise kurs başlama tarihinden 72 saat öncesine kadar yaptırmış oldukları pcr testlerini gizemdemirel@buzpateni.org.tr adresine iletmeleri gerekmektedir.

 

Uygulama eğitimine katılacak adaylarda aranılacak şartlar ve uygulama eğitimi sınavının değerlendirilmesi ile ilgili talimata aşağıda yer alan  dosyadan ulaşabilirsiniz.