PURE AS ICE
NO GÜN AY YIL YER ORGANİZASYON ÜLKE
1 7-8 AĞUSTOS 2021 Ankara ARTİSTİK BUZ PATENİ NEBELHORN TROPHY SEÇME YARIŞMASI-1 TÜRKİYE
2 25-28 AĞUSTOS 2021 Courchevel ARTİSTİK BUZ PATENİ JUNIOR GRAND PRIX (J) FRANSA
3 28 AĞUSTOS 2021 Online ARTİSTİK BUZ PATENİ ANTRENÖR VİZE SEMİNERİ-1 TÜRKİYE
4 04-05 EYLÜL 2021 Ankara ARTİSTİK BUZ PATENİ NEBELHORN TROPHY SEÇME YARIŞMASI-2 TÜRKİYE
5 12 EYLÜL 2021 Online ARTİSTİK BUZ PATENİ ANTRENÖR VİZE SEMİNERİ-2 TÜRKİYE
6 09 EYLÜL 2021 Online ARTİSTİK BUZ PATENİ HAKEM & TEKNİK PANEL VİZE SEMİNERİ-1 TÜRKİYE
7 10 EYLÜL 2021 Online ARTİSTİK BUZ PATENİ HAKEM & TEKNİK PANEL VİZE SEMİNERİ-2 TÜRKİYE
8 15-18 EYLÜL 2021 Krasnoyarsk ARTİSTİK BUZ PATENİ JUNIOR GRAND PRIX (J) RUSYA
9 21-25 EYLÜL 2021 Oberstdorf ARTİSTİK BUZ PATENİ CHALLENGER SERİSİ NEBELHORN TROPHY (S) ALMANYA
10 22-25 EYLÜL 2021 Ljubjana ARTİSTİK BUZ PATENİ JUNIOR GRAND PRIX (J) SLOVENYA
11 29-02 EYLÜL-EKİM 2021 Gdansk ARTİSTİK BUZ PATENİ JUNIOR GRAND PRIX (J) POLONYA
12 06-09 EKİM 2021 Linz ARTİSTİK BUZ PATENİ JUNIOR GRAND PRIX (J) AVUSTURYA
13 23 - 24 EKİM 2021 Ankara/İstanbul-Kocaeli ARTİSTİK BUZ PATENİ TEST YARIŞMASI (EŞ ZAMANLI) TÜRKİYE
14 29-31 EKİM 2021 Ankara/ Bursa ARTİSTİK BUZ PATENİ CUMHURİYET KUPASI (BÜYÜKLER BN+IN+AN+J+S) TÜRKİYE
15 06-07 KASIM 2021 İzmir ARTİSTİK BUZ PATENİ TEST YARIŞMASI TÜRKİYE
16 11-14 KASIM 2021 Graz ARTİSTİK BUZ PATENİ ICE CHALLENGE SERİSİ (J,S) AVUSTURYA
17 26-28 KASIM 2021 Samsun ARTİSTİK BUZ PATENİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI (BÜYÜKLER BN+IN+AN+J+S) TÜRKİYE
18 07-11 ARALIK 2021 İstanbul ARTİSTİK BUZ PATENİ BOSPHORUS İSTANBUL CUP (AN,J,S) (İPTAL) TÜRKİYE
19 08-11 ARALIK 2021 Zagreb ARTİSTİK BUZ PATENİ GOLDEN SPIN CHALLENGER SERİSİ*(J,S) HIRVATİSTAN
20 11-22 ARALIK 2021 Luzern ÜNİVERSİTE KIŞ OYUNLARI (WINTER UNIVERSIADE) (S) İPTAL İSVİÇRE
21 17-19 ARALIK 2021 Kocaeli ARTİSTİK BUZ PATENİ ATATÜRK KUPASI (ÜMİTLER A+B+C+C2+D1+D2) TÜRKİYE
22 24-29 ARALIK 2021 Tekirdağ ARTİSTİK BUZ PATENİ 2. KADEME ANTRENÖRLÜK KURSU TÜRKİYE
23 03-08 OCAK 2022 Bursa ARTİSTİK BUZ PATENİ 3. KADEME ANTRENÖRLÜK KURSU TÜRKİYE
24 10-16 OCAK 2022 Tallinn ARTİSTİK BUZ PATENİ AVRUPA ŞAMPİYONASI (S) ESTONYA
25 15-16 OCAK 2022 Kocaeli ARTİSTİK BUZ PATENİ TEST YARIŞMASI TÜRKİYE
26 19-23 OCAK 2022 Belgrad ARTİSTİK BUZ PATENİ SKATE HELENA ( J ) SIRBİSTAN
27 27-30 OCAK 2022 İzmir ARTİSTİK BUZ PATENİ ÜMİTLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ( A+B+C+C2+D1+D2) TÜRKİYE
28 01-06 ŞUBAT 2022 Sofya ARTİSTİK BUZ PATENİ SOFIA TROPHY (B,A,BN,IN,AN,J,S) BULGARİSTAN
29 04-20 ŞUBAT 2022 Pekin 2022 KIŞ OLİMPİYAT OYUNLARI (S) ÇİN HALK CUMHURİYETİ
30 11-13 ŞUBAT 2022 Ankara/ Bursa ARTİSTİK BUZ PATENİ BAŞKENT KUPASI (BÜYÜKLER BN+IN+AN+J+S) ve SENKRONİZE BUZ PATENİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TÜRKİYE
31 14-19 ŞUBAT 2022 İzmir ARTİSTİK BUZ PATENİ 1. KADEME ANTRENÖRLÜK KURSU TÜRKİYE
32 24-27 ŞUBAT 2022 Den Haag ARTİSTİK BUZ PATENİ CHALLENGE CUP(AN,J,S) HOLLANDA
33 25-27 ŞUBAT 2022 Tekirdağ/Bursa ELİT VE YETİŞKİN AMATÖRLER İLE GENÇ AMATÖRLER ŞAMPİYONASI TÜRKİYE
34 03 - 06 MART 2022 Bükreş ARTİSTİK BUZ PATENİ EDUSPORT(B,A,BN,IN,AN) İPTAL ROMANYA
35 04-06 MART 2022 Kocaeli ARTİSTİK BUZ PATENİ GMK ATATÜRK ÜMİTLER ŞAMPİYONASI ( A+B+C+C2+D1+D2) TÜRKİYE
37 12-13 MART 2022 Bursa ARTİSTİK BUZ PATENİ TEST YARIŞMASI TÜRKİYE
39 20-25 MART 2022 Vuokatti AVRUPA GENÇLİK KIŞ FESTİVALİ (EYOF) (J) FİNLANDİYA
40 21-27 MART 2022 Montpellier ARTİSTİK BUZ PATENİ DÜNYA ŞAMPİYONASI (S) FRANSA
41 02-03 NİSAN 2022 İstanbul/İzmir ARTİSTİK BUZ PATENİ TEST YARIŞMASI (EŞ ZAMANLI) TÜRKİYE
36 13-17 NİSAN 2022 Tallinn ARTİSTİK BUZ PATENİ DÜNYA GENÇLER ŞAMPİYONASI (J) (GÜNCELLENDİ) ESTONYA
38 13-17 NİSAN 2022 Jesenice ARTİSTİK BUZ PATENİ TRIGLAV TROPHY & NARCISA CUP (B,A,BN,IN,AN,J,S) (İPTAL) SLOVENYA
42 22-24 NİSAN 2022 İzmir/Kocaeli ARTİSTİK BUZ PATENİ 23 NİSAN KUPASI ( A+B+C+C2+D1+D2) TÜRKİYE
43 20-22 MAYIS 2022 Samsun ARTİSTİK BUZ PATENİ GENÇLİK KUPASI (BÜYÜKLER BN+IN+AN+J+S) İPTAL TÜRKİYE