Canlı İzle
NO GÜN AY YIL YER ORGANİZASYON ÜLKE
1 19 EYLÜL 2020 ONLINE HAKEM VİZE SEMİNERİ ( ALTERNATİF -1) TURKİYE
2 26 EYLÜL 2020 ONLINE HAKEM VİZE SEMİNERİ (ALTERNATİF-2) TURKİYE
3 23 - 26 EYLÜL 2020 OBERSTDORF NEBELHORN TROPHY CHALLENGER SERİSİ (S) ALMANYA
4 26 EYLÜL 2020 ONLINE ANTRENÖR VİZE SEMİNERİ (ALTERNATİF-1) TURKİYE
5 03 - 04 EKİM 2020 ANKARA TEST YARIŞMASI TÜRKİYE
6 03 - 04 EKİM 2020 KOCAELİ/İSTANBUL TEST YARIŞMASI TÜRKİYE
7 05 EKİM 2020 ONLINE ANTRENÖR VİZE SEMİNERİ (ALTERNATİF-2) TURKIYE
8 09 - 11 EKİM 2020 KOCAELİ ATATÜRK KUPASI (BÜYÜKLER) TÜRKİYE
9 15 - 17 EKİM 2020 BUDAPEŞTE BUDAPEST TROPHY CHALLENGER SERİSİ J(INTERNATIONAL), S(CHALLENGER) MACARİSTAN
10 22 - 25 EKİM 2020 MINSK MINSK ARENA ICE STAR (YEDEK) (AN - J - S ) BELARUS
11 23 - 25 EKİM 2020 ANKARA CUMHURİYET KUPASI (KÜÇÜKLER) TÜRKİYE
12 30 - 01 EKİM/KASIM 2020 ANKARA ADAY HAKEM KURSU TURKİYE
13 07 - 08 KASIM 2020 İSTANBUL/KOCAELİ TEST YARIŞMASI TÜRKİYE
14 10 - 15 KASIM 2020 SOFYA DENKOVA STAVISKI CUP (B-A-BN-IN-AN-J-S) BULGARİSTAN
15 19 - 22 KASIM 2020 CELJE SKATE CELJE (YEDEK) (AN - J) SLOVENYA
16 20 - 22 KASIM 2020 SAMSUN/KOCAELİ ELİT VE YETİŞKİN AMATÖRLER ŞAMPİYONASI TÜRKİYE
17 23 - 29 KASIM 2020 BUDAPEŞTE SANTA CLAUS CUP (AN - J - S) MACARİSTAN
18 02 - 05 ARALIK 2020 ZAGREB GOLDEN SPIN CHALLENGER SERİSİ J(INTERNATIONAL), S(CHALLENGER) HIRVATİSTAN
19 04 - 06 ARALIK 2020 ANKARA ADAY TU - ADAY TK - ADAY DRO KURSU TURKİYE
20 05 - 06 ARALIK 2020 ANKARA TEST YARIŞMASI TÜRKİYE
21 11 - 13 ARALIK 2020 MARUPE BUZ DANSI LATVIAN TROPHY 2020 LETONYA
22 11 - 13 ARALIK 2020 ANKARA BÜYÜKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI (BÜYÜKLER) TÜRKİYE
23 13 - 17 OCAK 2021 BÜKREŞ EDUSPORT TROPHY (YEDEK) (AN - J - S ) ROMANYA
24 19 - 20 ARALIK 2020 İSTANBUL/ANKARA EYOF SEÇME YARIŞMASI (J) TÜRKİYE
25 25 - 27 ARALIK 2020 ANKARA / İZMİR GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ÜMİTLER ŞAMPİYONASI TÜRKİYE
26 05 - 10 OCAK 2021 TORUN MENTOR TORUN CUP (AN - J - S) POLONYA
27 06 - 07 OCAK 2021 ONLINE ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERİ TURKİYE
28 09 - 10 OCAK 2021 İZMİR/İSTANBUL TEST YARIŞMASI TÜRKİYE
29 15 - 17 OCAK 2021 İZMİR/İSTANBUL ÜMİTLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TÜRKİYE
30 25 - 31 OCAK 2021 ZAGREP AVRUPA ŞAMPİYONASI (S) HIRVATİSTAN
31 02 - 07 ŞUBAT 2021 SOFYA SOFIA TROPHY (B-A-BN-IN-AN-J-S) BULGARİSTAN
32 04 - 07 ŞUBAT 2021 LJUBLJANA DRAGON TROPHY & TIVOLI CUP (YEDEK) (B-A-BN-IN-AN-J-S) SLOVENYA
33 06 - 13 ŞUBAT 2021 VUOKATTI AVRUPA OLİMPİK GENÇLİK KIŞ FESTİVALİ (EYOF) (J) (ERTELENDİ - 11 - 18 ARALIK 2021) FİNLANDİYA
34 13 - 14 ŞUBAT 2021 ANKARA/KOCAELİ TEST YARIŞMASI TÜRKİYE
35 19 - 21 ŞUBAT 2021 ANKARA BAŞKENT KUPASI (BÜYÜKLER) TÜRKİYE
36 25 - 28 ŞUBAT 2021 LAHEY (DEN HAAG) CHALLENGE CUP (AN - J - S) HOLLANDA
37 01 - 07 MART 2021 HARBIN DÜNYA GENÇLER ŞAMPİYONASI ÇİN HALK CUMHURİYETİ
38 05 - 07 MART 2021 MUHTELİF ADAY HAKEM KURSU TÜRKİYE
39 06 - 07 MART 2021 ANKARA/İSTANBUL TEST YARIŞMASI TÜRKİYE
40 12 - 14 MART 2021 GEBZE MARMARA BÖLGE YARIŞMASI (KARMA) TÜRKİYE
41 22 - 28 MART 2021 STOKHOLM DÜNYA ŞAMPİYONASI (S) İSVEÇ
42 26 - 28 MART 2021 EGNA EGNA SPRING TROPHY (YEDEK) (AN - J - S ) İTALYA
43 26 - 28 MART 2021 ANKARA GÜLSEVİM ANAR BÖLGE YARIŞMASI (KARMA) TÜRKİYE
44 2021 İSTANBUL / GEBZE / İZMİT 2. KADEME ANTRENÖR KURSU TÜRKİYE
45 03 - 04 NİSAN 2021 ANKARA/KOCAELİ TEST YARIŞMASI TÜRKİYE
46 07 - 11 NİSAN 2021 JESENICE TRIGLAV TROPHY NARCISA CUP (B-A-BN-IN-AN-J-S) SLOVENYA
47 16 - 18 NİSAN 2021 İZMİR BEYZA ŞENONAY BÖLGE YARIŞMASI (KARMA) TÜRKİYE
48 2021 İSTANBUL - GEBZE - İZMİT 1. KADEME ANTRENÖR KURSU TÜRKİYE
49 21 - 23 MAYIS 2021 BURSA/SAMSUN ÜMİTLER SPOR TOTO FEDERASYON KUPASI TÜRKİYE
50 28 - 30 MAYIS 2021 İZMİR BAHAR KUPASI (BÜYÜKLER) TÜRKİYE
51 29 - 30 MAYIS 2021 İSTANBUL ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERİ TÜRKİYE
52 MAYIS-HAZİRAN 2021 ANKARA 3. KADEME ANTRENÖR KURSU TÜRKİYE
53 04 - 06 HAZİRAN 2021 MUHTELİF MİLLİ TAKIM ANTRENÖRLER GELİŞİM SEMİNERİ TÜRKİYE
54 12 - 13 HAZİRAN 2021 ANKARA ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERİ TÜRKİYE
55 19 - 20 HAZİRAN 2021 İSTANBUL/İZMİR TEST YARIŞMASI TÜRKİYE
56 26 - 27 HAZİRAN 2021 ANKARA/KOCAELİ TEST YARIŞMASI TÜRKİYE