PURE AS ICE
ISU Junior Grand Prix İstanbul
10-09-2023 11:32

Ülkemizde 2009 yılında ilk kez düzenlenen ISU Junior Grand Prix yarışması Junior Women, Junior Men ve Junior Ice Dance olmak üzere 3 kategoride toplam 92 sporcunun katılımıyla, 2012 yılında düzenlenen ISU Junior Grand Prix yarışmasında ise yine 3 kategoride toplam 94 sporcunun katılımıyla düzenlenmiştir.
11 yıl aradan sonra tekrar ülkemizde düzenlediğimiz ve 09 Eylül 2023 tarihinde sona eren ISU Junior Grand Prix yarışmasına ise Junior Women, Junior Men, Junior Ice Dance ve ilk kez Junior Pairs kategorilerinde toplam 36 ülkeden 115 sporcu katılmıştır.


Bu organizasyonun düzenlenmesinde emeği geçen tüm Federasyon Personeli ile İstanbul ili antrenörlerimizden Ebru KAYA ve tamamı sporculardan oluşan gönüllü ekibimize gostermiş oldukları emeklerden ötürü teşekkür ederiz.

Ayrıca organizasyonumuzun düzenlenmesinde bizlerden yardımlarını esirgemeyen başta Gençlik ve Spor Bakanlığımız olmak üzere Spor TotoTeşkilat Başkanlığına, İstanbul Büyükşehir Belediyesine, Zeytinburnu Belediyesine, Silivrikapı Buz Pisti ve Zeytinburnu Buz Adası personellerine şükranlarımızı sunarız.

Aleyna Kökçü
Begüm Dilara Öztürk
Ceren Güleç
Rumeysa Odabaşı
Ceren Aygün
Cem Onur
Şevval Begüm Gül
Duru Köse
Robert Teoman Saraç
Defne Yaz Köprülü
Ela Naz Köprülü
Aysima Erdem
Ceylin Melek Özdemir
İnci Ocak
Sümeyye Alev Acatay
Nisa Öztürk
Ceylin Mira Yalçınkaya
Rüya Keser
Melis Dağıstanlı
Azra Gedikli
Elif Yalçınkaya
Taha Zergeroğlu